Přehled výjezdů za rok 2017

leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec
Požár 1 2 1 3  2  1
Dopravní nehoda      1
Technická pomoc*      1
Pohotovost*** 1 2 1 4 2
Celkem

* Technická pomoc je označení výjezdů typu likvidace hmyzu, řezání spadlých stromů, shazování sněhu ze střech, vyhledávání ztracených osob, čerpání vody apod.

** Živelná pohroma jsou povodně, větrné smrště, sněhové kalamity apod.

*** Pohotovost na vlastní zbrojnici - vždy, když vyjede profesionální jednotka někam dál a nepotřebuje naši pomoc, je z důvodu odkrytí zbylé oblasti Rýmařovska svolána naše jednotka do pohotovosti na vlastní zbrojnici. Efekt je takový, že doba výjezdu se zkracuje z pěti minut na dvě.

Přehled výjezdů za rok 2016

Požár